امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90453
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه مشورتی کارگروه آموزش با حضور اساتید و متخصصان آموزش صنعت چاپ با حضور محمودرضا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه مشورتی کارگروه آموزش با حضور اساتید و متخصصان آموزش صنعت چاپ با حضور محمودرضا برازش مدیرکل دفتر چاپ و نشر برگزار شد.

مدیرکل دفتر چاپ و نشر در این جلسه نیاز به آموزش در بخش‌های مختلف چاپ را یک ضرورت دانست و گفت: باید تلاش کنیم طرح جامعی برای آموزش در حوزه چاپ با مشارکت نهادهای آموزشی تدوین کنیم. این آموزش‌ها باید از کوچک‌ترین بخش‌های چاپ آغاز شود و در ادامه آموزش اصول تخصصی صنعت چاپ را در برگیرد.

برازش با اشاره به نیاز فعال کردن واحدهای صنفی چاپ در استان‌های کشور گفت: هدف از این آموزش‌ها حمایت از صنف چاپخانه‌داران در سراسر کشور است تا از این طریق اصناف در تمامی استان‌ها فعال باشند. با این اقدام ارتباط میان دانشگاه، صنف و اداره کل چاپ و نشر به درستی بر قرار می‌شود که در بلند مدت می‌تواند ثمرات بسیاری داشته باشد.

وی افزود: همچنین باید رشته‌های فعالیت و اولویت چاپخانه‌داران در استان‌ها مشخص شود و بر اساس نیازها اقداماتی برای حمایت از صنعت چاپ در استان‌ها صورت گیرد. با مدون کردن این پیشنهادات می‌توانیم سند مشخص و جامعی را برای توسعه صنعت چاپ در کشور طراحی کنیم.

همچنین در ادامه این جلسه اساتید و متخصصان چاپ پیشنهادهای خود را درباره راهکارهای آموزشی در صنعت چاپ ارایه کردند و به تبادل نظر پرداختند.

بر اساس این گزارش، در این جلسه آقایان فکری، اعتماد مظاهری، شایسته خصلت، ظریف، سیامک دری، نثاری، عفراوی، رضازاده، طاهری آشتیانی، نورایی، درویش و خانم امیریان شرکت داشتند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها