امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90470
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۱۴
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمد حسن ابوترابی فرد در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی یکم تیرماه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمد حسن ابوترابی فرد در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی یکم تیرماه مجلس، گفت: درست در زمانی که تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران با 1+5 با اقتدار برآمده از عقلانیت، استقامت و دیانت ملت در برابر زیاده‌خواهان جهان از منافع ملی دفاع می‌کنند، جوانان برومند ایران جوانان اسلامی در رویارویی با جام جهانی فوتبال و لیگ جهانی والیبال عزم و اراده و هوش و ذکاوت خود را در برابر دیدگان خیره‌شده حوزه ورزش به نمایش گذاشتند.

وی افزود: اعضای تیم والیبال کشورمان که امروز به عنوان ستارگان لیگ جهانی والیبال شناخته می‌شوند، در برابر تیم مدعی لیگ در تهران افتخار بزرگی را آفریدند و برگ زرین دیگری را در تاریخ والیبال کشور به جای گذاشتند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جوانان برومند اسلامی در تیم فوتبال با بازی مبتنی بر تفکر و اندیشه و جسارت و شجاعت و برآمده از تکنیک و تاکتیک هنر جوانان برومند اسلامی وارثان شهدای عالیقدر را در عرصه جام جهانی فوتبال در رویارویی با تیم مدعی جام جهانی به نمایش گذاشتند.

ابوترابی اضافه کرد:‌ فوتبالیست‌های کشورمان 90 دقیقه قدرت جوانان هوشمند ایرانی را به نمایش گذاشتند و نهایتا باید همانگونه که کارشناسان عنوان کردند، باید اظهار داشت که تیم کشورمان در این بازی نباخت،‌بلکه یک گل از داوری دریافت کرد.

وی افزود: امیدوارم که این جوانان در همه عرصه‌ها اعم از ورزش و فرهنگ و اقتصاد با پیوند دیانت و عقلانیت،، دانش و ایمان بدرخشند و با الهام از رزمندگان پرقدرت ایران اسلامی که در برابر جبهه استکبار جهانی ظرفیت ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند، در تاریخ لبریز از اقتدار عزت ملت ایران صحنه‌های زیبایی را خلق کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار