امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90486
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 61
حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره مهمترین رسالت ...

حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره مهمترین رسالت اصولگرایان ناظر بر شرایط فعلی اظهار داشت: مهمترین رسالت اصولگرایان حفظ وحدت و همنوایی در صحنه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی است.

تقوی تاکید کرد: باتوجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در شرایط فعلی یکی از مهمترین رسالت‌های جریان اصولگرایی کمک کردن در پیشرفت کارهای کشور است.

عضو جامعه روحانیت مبارز در خصوص دنبال کردن این رسالت در شرایط بین‌المللی و همکاری با دولت، خاطرنشان کرد: ما از تیم مذاکره کننده و مذاکرات حمایت می‌کنیم چراکه اصل مذاکره ‌با تدبیر و تائید نظام و رهبر معظم انقلاب انجام شده است.

وی گفت: ما اشخاصی را که در مذاکره شرکت می‌کنند افراد خوبی می‌دانیم اما به توصیه مقام معظم رهبری باید توجه کنیم که نرمش آنها، نرمش قهرمانانه باشد و به خنده دشمن امیدوار نشوند.

تقوی تصریح کرد: آنها باید بدانند که دشمن همیشه در صدد این است که ما را در تنگنا قرار دهد و سرمایه‌های عظیمی که در طول دوران انقلاب به دست آورده‌ایم را از بین ببرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار