امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90492
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دیل بونتی در گفتگو با خبرگزاری روسی ایتار تاس افزود: مصیبت های ملت سوریه  به سبب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دیل بونتی در گفتگو با خبرگزاری روسی ایتار تاس افزود: مصیبت های ملت سوریه  به سبب مزدوران بیگانه و گروههایی نظیر جبهه النصره  و داعش همچنان در حال افزایش است .بونتی گفت: نزدیک به 700 گروه مسلح مختلف در حال حاضر در سوریه فعال هستند که هیچ سازمان یا گروه دیگری آنها را رهبری نمی کند. گروههای تندوریی که با تصمیم خود اقدام به کشتار مردم می کنند،‌شهرها را محاصره کرده و اموال مردم را به غارت می برند و به نیروهای دولتی حمله می کنند.

این عضو کمیته حقیقت یاب سازمان ملل اعتراف کرد که تعداد افراطیون و مزدوران بیگانه که از کشورهای  دیگر وارد سوریه شده اند همچنان در حال افزایش است و هدف اصلی این  افراطیون به زعم خود برپایی دولت خلافت و یا دولت اسلامی است.

 دیل بونتی تصریح کرد: برخی از این گروهها فقط کارشان این نیست که با دیگر گروههای مسلح بجنگند بلکه برای سیطره بر بخش کوچکی از خاک سوریه جنگ را آغاز کرده اند تا قوانین خود را در آن سرزمین حاکم کنند.

بونتی تصریح کرد: تعداد جنایات بر ضد بشریت و جنایات جنگی به رغم قطعنامه های شورای امنیت همچنان در حال افزایش است به گونه ای که ارسال کمک های انساندوستانه را تقریبا غیر ممکن می کند.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها