امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90519
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 349
چند روز پیش نیز گروهک تروریستی - تکفیری "داعش" در بیانیه ای دیگر مدعی شده بود که علت شکست نیروهایش در شهر سامراء، حاج «قاسم سلیمانی» ...

چند روز پیش نیز گروهک تروریستی - تکفیری "داعش" در بیانیه ای دیگر مدعی شده بود که علت شکست نیروهایش در شهر سامراء، حاج «قاسم سلیمانی» بوده است.

به گزارش پیروان موعود به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسیده از شهر بغداد پایتخت عراق حاکی از آن است که گروهک تروریستی «دولت اسلامی عراق و شام» موسوم به "داعش" با صدور بیانیه ای از تلاش برای انتقام گرفتن از حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

در بخشی از این بیانیه مضحک آمده: «قاسم سلیمانی» که در حال حاضر در منطقه "خضراء" در مرکز بغداد است را به قتل خواهیم رساند و سپس بدنش را قطعه قطعه خواهیم کرد!

گفتنی است، چند روز پیش نیز گروهک تروریستی - تکفیری "داعش" در بیانیه ای دیگر مدعی شده بود که علت شکست نیروهایش در شهر سامراء، حاج «قاسم سلیمانی» بوده است.

لازم به ذکر است، رسانه های عربی و غربی نیز طی چند روز اخیر بارها و بارها در اخبار و گزارش های مختلفی از حضور فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران در عراق و دیدار او با فرماندهان گروه های نظامی عراق خبر داده بودند اما این خبر تا به این لحظه از سوی مقامات یا ارگان های رسمی ایران تأیید نشده است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها