امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90541
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۴
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، طاهر القادری رهبر حزب تحریک عوامی امروز با شرکت در یک کنفرانس خبری در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام آباد، طاهر القادری رهبر حزب تحریک عوامی امروز با شرکت در یک کنفرانس خبری در لندن اظهار داشت: حاکمان پاکستان در تلاش هستند مسیر هواپیمای من را تغییر داده از ورودم به پایتخت جلوگیری کنند اما به هر قیمت خود را به اسلام‌آباد می‌رسانم.

وی افزود: شمارش معکوس برای انقلاب آغاز شده و کسی نمی‌تواند مردم را از حق مشروع خود محروم کند.

قادری تأکید کرد: دوره حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف به پایان رسیده است.

رهبر حزب تحریک عوامی با بیان این مطلب که دولت پاکستان به صورت دیکتاتوری اداره می‌شود، افزود: هیچ اداره و سازمانی نمی‌تواند بدون جانبداری و آزادانه فعالیت کند این در حالی است که مردم از فساد مالی سازمان‌های دولتی رنج می‌برند بنابراین در چنین شرایطی سکوت جایز نیست و باید کشور را از بحران نجات دهیم.

به گزارش فارس، طاهر القادری امروز بعد از ظهر از لندن راهی اسلام‌آباد می‌شود و فردا ساعت 6 صبح در فرودگاه مورد استقبال طرفداران خود قرار خواهد گرفت.

با وجود اتخاذ تدابیر شدید امنیتی و ممنوع شدن تجمع مردم به ویژه در اسلام‌آباد، تعداد زیادی از طرفداران القادری با تجمع در لاهور، جهلم، اتک، گجرات، گوجرانواله، پیشاور،مری ، کشمیر و راولپندی در حال آماده شدن برای استقبال از رهبر خود هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار