امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90546
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۴
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المستقبل» لبنان، بازجویی‌های جدیدی که از چند بازداشت شده در هتل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المستقبل» لبنان، بازجویی‌های جدیدی که از چند بازداشت شده در هتل «ناپلئون» در خیابان «الحمرا» بیروت صورت گرفته، خبر از یک شبکه تروریستی فرانسوی عربی‌الاصل می‌دهد.

یک مقام بلندپایه امنیتی گفت بازجویی‌ها با سه بازداشت شده هنوز ادامه دارد یکی از این افراد که تابعیت فرانسوی دارد اما اصالتا عرب است نقشی اساسی در یک تروریستی دارد اما تا این لحظه معلوم نیست آیا وی در انفجار منطقه «ضهر البیدر» لبنان در روز جمعه که یک کشته و 32 تن داد، دست داشته یا نه.

بر اساس گزارش‌های خبری در حال حاضر تماس‌هایی بین دو طرف فرانسوی و لبنانی برای دنبال کردن این موضوع در حال جریان است.

از سوی دیگر یک منبع امنیتی در تماس با روزنامه «الشرق‌الاوسط» بازداشت 102 نفر در هتل ذکر شده را تکذیب کرد و گفت تعداد بازداشت‌شدگان 17 نفر است و این افراد تحت بازجویی هستند.

در طی چند روز گذشته لبنان شاهد ناآرامی‌هایی بوده است در روز چهارشنبه طرح انفجار همزمان سه بیمارستان «ضاحیه» بیروت خنثی شد و پس از آن اخباری مربوط به خنثی شدن توطئه «نبیه بری» رئیس جنبش «امل» لبنان منتشر شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها