امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90551
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روزنامه گاردین، ده‌ها هزار نفر از مردم لندن در اعتراض به اقدامات ریاضتی دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روزنامه گاردین، ده‌ها هزار نفر از مردم لندن در اعتراض به اقدامات ریاضتی دولت ائتلافی، شنبه بعد از ظهر در مرکز این شهر راهپیمایی کردند. 

بر اساس این گزارش، حدود 50 هزار نفر از مقابل ساختمان بی‌بی‌سی تا مجلس انگلیس راهپیمایی کردند. تظاهرات‌کنندگان مقابل مجلس نمایندگان تجمع کرده بودند که راسل برند، کمدین انگلیسی برای آنها سخنرانی کرد.

وی برای تظاهرات‌کنندگان گفت: مردم این ساختمان (مجلس انگلیس) در کل نماینده ما نیستند، آنها نماینده دوستان خود در تجارت‌های بزرگ هستند. اکنون نوبت ماست که قدرت‌مان را پس بگیریم. قدرت در اینجا (مجلس انگلیس) نیست بلکه در درون ماست.

طبق برخی گزارش‌ها، تظاهرات‌کنندگان اعتراض خود را به ناکارآمدی دولت انگلیس در تامین رفاه و کنترل بیکاری و اتلاف بودجه کشور برای جنگ افروزی همچون مداخله در سوریه و عراق اعلام کردند.

اتحادیه‌های کارگری و کارمندی ، مخالفان سیاستهای اقتصادی دولت، فعالان صلح طلب، هنرمندان مشهور، مخالفان تسلیحات اتمی و دانشجویان از این تظاهرات حمایت کردند.
 انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها