امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90552
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «خوآن اورلاندو هرناندز» رئیس جمهور هندوراس از مقامات آمریکایی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «خوآن اورلاندو هرناندز» رئیس جمهور هندوراس از مقامات آمریکایی درخواست کرد که مجوزی را جهت بازدید گروهی از نمایندگان هندوراسی از مناطق زندگی مهاجرین کشورش در آمریکا  صادر کند.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: طبق گفته هرناندز در این گروه افرادی از جمله وزیر بهداشت، مقامات قضایی و نمایندگان حقوق‌بشر هندوراس به رهبری «آنا گارسیا» (همسر رئیس جمهور هندوراس) حضور خواهند داشت.

وی در ادامه افزود: نمایندگان ما حاضر هستند در هر زمانی که این مجوز صادر شود به سمت ایالات متحده آمریکا راهی شوند؛ هدف اصلی ما مراقبت از کودکان مهاجر و تغییر شرایط زندگی آن‌ها به بهترین نحو می‌باشد.

به گزارش فارس، طبق گزارشات ایالات متحده آمریکا 24 هزار و 493 کودک از کشورهای هندوراس، ال‌سالوادور و گواتمالا در سال گذشته در این کشور دستگیر شدند؛ متأسفانه این رقم تا‌کنون تا 47 هزار کودک نیز افزایش داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها