امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90555
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کابل، محمد ارسلا مدیر ستاد انتخاباتی «عبدالله» امروز در یک کنفرانس خبری ضمن افشای ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کابل، محمد ارسلا مدیر ستاد انتخاباتی «عبدالله» امروز در یک کنفرانس خبری ضمن افشای این اسناد اظهار داشت: کمیسیون مستقل انتخابات که باید بی‌طرف عمل می‎کرد، متاسفانه نتوانست بی‎طرفی خود را حفظ کند.

وی گفت: اسناد مختلف و زیادی در دست دارند که نشان دهنده‎ تقلب سازمان یافته کمیسیون مستقل انتخابات به نفع یک نامزد است و افشای بقیه اسناد همه روزه ادامه خواهد یافت.

به گفته ارسلا، در این فایل ویدیوئی که گفته می‎شود متعلق به «ضیاءالحق امرخیل» رئیس دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات است، وی طی یک تماس تلفنی، با اعضای کمیسیون انتخابات در ولایات «لغمان»، «ننگرهار»، «فاریاب» و «جنوب» صحبت کرده و از آنها می‎خواهد تا به نفع یک کاندیدای خاص صندوق‎ها را پر کنند.

ارسلا افزود: کمیسیون بررسی شکایات انتخاباتی نیز صبح امروز اعلام کرده که 3 شکایت از امرخیل دریافت کرده که در حال بررسی و ارزیابی است.

ارسلا همچنین گفت: وی صلاحیت ندارد بگوید که این نوار صوتی را از کجا بدست آورده اما این راز را با مقامات دولتی و هر مقامی که بخواهد این مسئله را بررسی کند، در میان خواهد گذاشت.

امرخیل و کمیسیون بررسی شکایات تاکنون در این مورد اظهار نظر نکرده‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها