امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90568
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، مقام‌های استرالیایی قرار است در چهارشنبه هفته جاری تحقیقات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، مقام‌های استرالیایی قرار است در چهارشنبه هفته جاری تحقیقات تازه‌ای را در مکان سقوط هواپیمای MH370خطوط هواپیمایی مالزی آغاز کنند.

بنابر این گزارش، بخش امنیت حمل و نقل استرالیا  اعلام کرد که اطلاعات موجود را مجددا مورد بازبینی قرار داده که ممکن است آغاز تفحص جدید را کیلومترها در جنوب اقیانوس هند به جلوتر ببرد.

از سوی دیگر روزنامه «دیلی تلگراف» انگلیس از یافته شدن مدارک جدیدی درباره ناپدید شدن هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ مالزی خبر داد.

این گزارش حاکیست، یافته‌های جدید نشانی می‌دهند که «ظاهر شاه»، خلبان هواپیمای یاد شده در منزل و در دستگاه شبیه ساز رایانه‌ای مسیر پرواز به جنوب اقیانوس هند را تمرین ‌کرده است. این درحالیست که طبق برنامه هواپیما باید از کوالالامپور به پکن میرفته و نیازی به حرکت به سمت جنوب اقیانوس هند نبوده است.

گفتنی است که هواپیمای شماره MH370  خطوط هواپیمایی مالزی در فروردین ماه سال جاری با 239 مسافر و خدمه در اقیانوس هند سقوط کرد و تا این لحظه هیچ اثری از هواپیما و مسافران آن به دست نیامده است.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها