امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90574
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
علی خندان‌رو رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گوشت گوساله‌ استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به بیان ...

علی خندان‌رو رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گوشت گوساله‌ استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به بیان جزئیات مطرح شده در جلسه ستاد تنظیم بازار که صبح امروز در وزارت صنعت، معدن و بازرگانی برگزار شد، پرداخت و گفت: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار مقرر شد، تا تمام ارقام مواد غذایی، پوشاک و شوینده‌ها با 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار برای ارائه به مردم در نمایشگاه‌های طرح ضیافت عرضه شود.

وی افزود: در این نمایشگاه‌ها گوشت منجمد وارداتی برزیل با قیمت هر کیلوگرم 16 هزار و 500 تومان، گوشت منجمد داخلی با قیمت هر کیلو  15 هزار و 500 تومان، مرغ منجمد داخلی با قیمت هر کیلو 5 هزار و 500 تومان، برنج اروگوئه با قیمت هر کیلو 2 هزار و 500 تومان، روغن 20 درصد زیر قیمت بازار و شکر فله‌ای با قیمت هر کیلو 2 هزار تومان به شهروندان تهران ارائه می‌شود.

رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گوشت گوساله استان تهران در پاسخ به این سؤال که گوشت تازه گوسفندی و گوساله با چه قیمتی در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود، گفت: به دلیل هوای گرم و کاهش کیفیت گوشت تازه در این نمایشگاه‌ها گوشت تازه گوساله و گوسفند عرضه نمی‌شود.

خندان‌رو اظهار داشت: هم‌اکنون گوشت گوسفند با یک درصد کاهش قیمت و با کیفیت بسیار خوب با قیمت 27 هزار 500 تا 28 هزار و 500 تومان و گوشت تازه گوساله با قیمت 28 هزار و 500 تومان در بازار عرضه می‌شود.

وی افزود: برای ماه رمضان علیرغم اینکه واردات گوشت از خارج کم شده است، هیچ‌گونه مشکلی در مورد عرضه گوشت نداریم و شرکت پشتیبانی امور دام ذخایر کافی در مورد گوشت قرمز و مرغ انجام داده است. 

رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گوشت گوساله استان تهران اظهار داشت: شرکت پشتیبانی امور دام و وزارت صنعت و معدن و تجارت به تولید‌کنندگان گوشت قرمز علوفه یارانه‌ای می‌دهد و با توجه به همکاری خوبی که دولت با تولید‌کنندگان گوشت دارد علیرغم اینکه هزینه‌های تولید افزایش یافته، اما قیمت محصولات تولیدی بالا نرفته است و برای ماه رمضان هم تغییر نمی‌کند. 

وی گفت: نمایشگاه‌های طرح ضیافت از 5 تیرماه به مدت 15 روز به مناسبت ماه رمضان در 5 نقطه تهران از جمله حکیمه، خاوران، مصلی امام خمینی،بوستان ارم و بوستان ولایت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها