امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90576
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری رئیس مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث قم، طی ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری رئیس مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث قم، طی نامه‌ای از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و دیدار ایشان با دست‌اندرکاران مؤسسه دارالحدیث، قدردانی کرد و گفت: محبت، تکریم و نگاه عنایت آمیز آن سرور مکرم به محصولات دارالحدیث و همراهی و همیاری اعضای بزرگوار آن بیت والا، نشاطی دوباره به این مؤسسه بخشید و بازتاب وسیعی در عرصه فعالیت های پژوهشی داشت.

متن کامل نامه رئیس مؤسسه علمی ـ فرهنگی دارالحدیث به رهبر معظم انقلاب که در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفته، بدین شرح است:
 


 

محضر شریف رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دامت برکاته
با عرض سلام و سپاس

شهد شیرین شرفیابی پژوهشگران، استادان و کارکنان مؤسسه دارالحدیث به محضر شریف حضرت عالی، برای همیشه در کام و جان ما باقی خواهد ماند.

از این رو وظیفه خود می‌دانم  مراتب سپاس و قدردانی خود و همه همکارانم را به پیشگاه آن قائد معزز تقدیم بدارم.

محبت، تکریم و نگاه عنایت آمیز آن سرور مکرم به محصولات دارالحدیث و همراهی و همیاری اعضای بزرگوار آن بیت والا، نشاطی دوباره به این مؤسسه بخشید و بازتاب وسیعی در عرصه فعالیت های پژوهشی داشت. این لطف کریمانه، نیروبخش استمرار حرکت این مؤسسه خواهد بود تا با قوت و سرعت بیشتر در همان مسیری به پیش رود که در آستانه تاسیس آن، در پیام حکیمانه خود ترسیم کرده بودید.

امید که لطفتان هماره و جاودان باشد و در سایه سار عنایت الهی، نیروبخش پژوهش های دینی این مؤسسه در راستای خدمت به معارف قران و مکتب اهل بیت علیهم السلام بویژه آماده سازی امت اسلامی برای قیام مهدوی باشد. مؤید و منصور باشید.
محمد محمدی ری شهری
رئیس مؤسسه علمی ـ فرهنگی دارالحدیث
 
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها