امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۱۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90614
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) خانه ملت در تذکری خطاب به رئیس‌جمهور، وزیر راه و شهرسازی، نسبت به عدم تکمیل پروژه متروی تهران به قرچک، ورامین و پیشوا انتقاد کرد و اظهار داشت: راه‌اندازی این خط مترو در دولت قبل به تصویب رسیده بود و احداث و تکمیل آن از وزارت راه و شهرسازی به شهرداری تهران واگذار شده بود که کار احداث این مترو نیز 40 درصد پیشرفت کرد اما اخیرا وزارت راه و راه‌آهن موانعی را بر سر راه احداث مترو که از مطالبات مهم مردم حوزه انتخابیه قرچک، ورامین و پیشوا است، ایجاد کردند.

نقوی با بیان اینکه این موانع بیشتر از طریق وزیر راه و شهرسازی مدیریت می‌شود، گفت: دولت جلوی احداث مترو و حق و حقوق و مطالبات مردم را گرفته است که نباید اینگونه باشد، از وزیر راه و دولت می‌خواهیم مانع‌سازی نکنند تا کار احداث مترو پیش رود.

نماینده ورامین در مجلس در بخش دیگری از سخنانش خواستار رسیدگی به امور جانبازان و ایثارگران شد و گفت: امیدواریم بنیاد شهید و امور ایثارگران به این موضوع رسیدگی کنند.

نقوی در پایان در تذکری به رئیس‌جمهور نسبت به سلامت‌سازی نظام اداری کشور نکاتی را مطرح کرد و گفت: در نظام اداری ما متاسفانه انحرافات زیادی وجود دارد، رشوه‌خواری و پارتی‌بازی دو موضوع مهمی هستند که در نظام اداری ما وجود دارد و آقای رئیس‌جمهور باید به این موضوعات رسیدگی کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار