امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90619
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حزب ...

حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حزب متبوعش در اواخر دولت دهم درخواست مجوز کرده است، گفت: پس از تایید اعضای هیئت موسس و نام حزب از سوی وزارت کشور، اقدام به برگزاری کنگره کردیم که دو تن از نمایندگان وزارت کشور در آن کنگره حضور داشتند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به طی شدن مراحل صدور پروانه برای حزب متبوعش تصریح کرد: در تاریخ 25 فروردین 93 پروانه فعالیت حزب صادر و با دایر کردن دفاتر خود را در برخی استان‌ها فعالیت‌های خود را آغاز کردیم.
 
برپایه این خبر  پیش از این حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون 11 تشکل و حزب سیاسی برای دریافت مجوز نام‌نویسی کرده‌اند از احزاب و تشکل‌های سیاسی همچون جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جمعیت هم اندیشان البرز، حزب تلاشگران ایران اسلامی، حزب متحد، حزب مردمی اصلاحات، جمعیت دوستداران مشهد مقدس، مجمع حامیان عدالت اسلامی، حزب آزادگی ایران اسلامی، مجمع رهپویان بصیرت استان مازندران، جمعیت یاران خراسان و حزب پیشتازان عدالت. که خواستار صدور پروانه و مجوز شده‌اند نام برده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها