امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90625
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: در جلسه امروز روسای پنج کمیته کمیسیون آموزش انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: سلطانی ‌صبور سمت دبیری کمیته آموزش و پژوهش را بر عهده گرفت و هروی دبیر کمیته آموزش عالی، نبویان دبیر کمیته اسلامی شدن دانشگاه‌ها، منظری توکلی دبیر کمیته آموزش‌های مهارتی و اختیاری دبیر کمیته پژوهش و فناوری شدند.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی حضور تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک را دیگر دستور کار کمیسیون متبوعش برشمرد و خاطرنشان کرد: تویسرکانی گزارشی از روند کار سازمان و همچنین مباحث مرتبط با مالکیت معنوی و ثبت اختراعات ارائه کرد.

جعفری اضافه کرد: نمایندگان این دغدغه را داشتند که ثبت مالکیت‌ها به صورتی باشد که هم روال آسانی در آن طی شده و هم قابلیت سرقت در آن نباشد.

وی همچنین از حضور مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر در جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها