امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90627
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 13
منصور آرامی، نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

منصور آرامی، نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: در این جلسه معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور ضمن ارائه گزارش از وضعیت پروژه‌های عمرانی کشور مطالبی را در مورد میزان اعتبارات تخصیص یافته به پروژه‌های عمرانی هر استان و نیز میزان پروژه‌هایی که نیازمند فاینانس هستند و تعداد پروژه‌هایی که از فاینانس خارجی استفاده کرده‌اند ارائه کرد.

وی افزود: به دلیل محدودیت زمان همه سؤالات نمایندگان در ارتباط با پروژه‌های عمرانی کشور مطرح نشد و مقرر شد تا در جلسه آینده گزارش مکتوبی از وضعیت پروژه‌های عمرانی کشور و اعتبارات تخصیص یافته به این پروژه‌ها و پروژه‌هایی که فاینانس به آنها تعلق گرفته و نیز پروژه‌هایی که نیازمند فاینانس هستند از سوی معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور به کمیسیون ارائه شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز طرح مقررات استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طراحان و موافقان و مخالفان طرح نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند اما رأی‌‌گیری در خصوص این طرح به جلسه آینده موکول شد.

آرامی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز بنا بود تا اساسنامه شرکت نفت در کمیسیون مطرح و مورد بررسی و تصویب قرار گیرد که به دلیل ذیق‌وقت بررسی آن به جلسه آینده موکول شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها