امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90636
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 82
ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح افزایش یک تبصره با قانون استخدام یک سپاه مبنی بر بهره‌مندی یکسان سربازان پرداخت مستمری به سربازان ارتش و سپاه اعاده شده از سوی شورای نگهبان مطرح و ابهام مورد نظر رفع شد.

وی افزود: در ادامه این جلسه طرح موظف کردن دستگاه‌‌های اجرایی تنقیه قوانین مرتبط با اقتصاد مقاومتی مطرح شد که پس از بحث و بررسی فراوان این طرح برای بررسی دقیق‌تر به کارگروه ویژه‌ای ارسال شد تا نتیجه کار این کارگروه برای تعیین تکلیف به صحن کمیسیون بیاید.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز رسیدگی به مشکلات بازنشستگان صندوق فولاد کشور با حضور نمایندگان آنها و رئیس صندوق در دستور کار قرار داشت که در نهایت مقرر شد در جلسه هفته آینده یک روز وقت کمیسیون به موضوع اختصاص یابد و مسئله با حضور وزرای اقتصاد، صنعت و کار مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها