امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90639
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حجت الاسلام سید حسن خمینی در پیامی به شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت امام خمینی(س) ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حجت الاسلام سید حسن خمینی در پیامی به شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت امام خمینی(س) در انگلستان، اندیشه دروغین تکفیر و رفتارهای زشت و خشونت گرایانه افراطیون را تهدیدی برای جهان اسلام دانست و با ابراز نگرانی از پنهان شدن این اندیشه در پشت نام مبارک نبی رحمت أکید کرد: این اندیشه با کوبیدن بر طبل جهل و خشونت بیش از هر زمان دیگرى پیام اسلام را منحرف کرده است.

وی سعادت مسلمانان را در گرو رویکرد امام خمینی(ره) در وحدت کلمه و دورى از جهالت و خرافه و نگاه عقلانى به شریعت اسلامى و در یک کلام اسلام ناب محمدى دانست و خواستار برگزاری نشست هایی از این دست شد.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
برادران وخواهران عزیز ، شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت امام خمینى (س) در انگلستان
سلام علیکم
براى من فرصت و موهبت بزرگى است که هر ساله با شما در تجلیل از امام بزرگوارمان شریک مى شوم و از راه دور و از ام القرى تمدن اسلامى آرزوى تعالى و سعادت بیشتر براى جامعه ى انسانى و سرافرازى افزونتر براى یکایک مسلمین مى نمایم .

امروزه جهان اسلام با خطر اندیشه ى دروغین تکفیر و رفتار زشت افراطیون مواجه است. اندیشه و رفتارى که متأسفانه خویشتن را در پشت نام مبارک نبى رحمت پنهان داشته است و با کوبیدن بر طبل جهل و خشونت بیش از هر زمان دیگرى پیام اسلام را منحرف کرده است و در چنین شرایطى نشست هایى از این دست باید فریادگر بیدارى اسلام حقیقى در گوش دیگران باشد . امروز باز هم بانگ امام بزرگوار ما از پس سالها به گوش مى رسد که سعادت مسلمانان جز با اتکا به خدا و وحدت کلمه و دورى از جهالت و خرافه و نگاه عقلانى به شریعت اسلامى و در یک کلام جز با اسلام ناب محمدى حاصل نخواهد شد. بر ماست که پژواک آن نداى الهى باشیم و در هر نقطه ى جهان در اعتلاى اسلام حقیقى بکوشیم .

در پایان لازم است از یکایک شما تشکر کرده و بخصوص توفیق مضاعف برادرم جناب حجة الاسلام آقاى عباس میرزا را مسئلت نمایم .
قم
٢٩ خرداد ١٣٩٣
برادرتان سیدحسن خمینى
  انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها