امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90649
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، روزنامه کوبایی «گرانما» طی مطلبی اعلام کرد: دولت آمریکا در گزارشی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، روزنامه کوبایی «گرانما» طی مطلبی اعلام کرد: دولت آمریکا در گزارشی خودسرانه بر اساس اطلاعات ضد و نقیض و غیر‌قابل باور در سال 2013، کوبا را در لیست بدترین کشور (سطح 3) در مورد قاچاق انسان قرار داده است.

ایالات متحده بر اساس انگیزه‌های سیاسی به خود این حق را می‌دهد که در مورد کشورهای دیگر قضاوت کند اما این امری نا‌مشروع می‌باشد که پیامدهایی را نیز به دنبال خواهد داشت.

این روزنامه کوبایی افزود: با وجود کم کاری‌های رخ داده در این زمینه از سوی دولت کوبا اما اقداماتی برای مبارزه با این پدیده در کشور صورت گرفته که گامی مثبت ارزیابی شده است. 

به گزارش فارس، ایالات متحده آمریکا بیش از نیم قرن است که تحریم‌هایی یک‌جانبه را علیه کوبا تحمیل کرده  و این کشور را به داشتن شرایط کار اجباری و بهره‌کشی جنسی از کودکان محکوم کرده است؛ اما دولت کوبا بر خلاف این ادعای آمریکا اذعان کرد که همواره سعی دارد منطبق بر قوانین سازمان ملل متحد علیه قاچاق انسان عمل کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها