امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90663
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید انتظامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس در برخورد با بدحجابان به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تذکر و ارشاد را در برخورد با بدحجابی اولویت ناجا اعلام و بیان کرد: با افرادی که بر هنجارشکنی اصرار داشته باشند، برخورد خواهیم کرد و دستگاه قضا نیز از این امر حمایت قاطعانه‌ای می‌کند.

احمدی‌مقدم تاکید کرد: همه ما باید مراودات اجتماعی و رفتاری درخور و در شان جامعه ایرانی و اسلامی داشته باشیم تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی از تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مراکز صنفی تهیه و فروش مواد غذایی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این اماکن می‌توانند خدمات خود را در فاصله افطار تا سحر ارائه دهند.

فرمانده نیروی انتظامی ناجا اقدامات فرهنگی مردم‌محور را راهکار بسیار مناسبی برای ترویج و تحکیم هنجارهای اجتماعی عنوان کرد و افزود: تمامی افراد جامعه باید در این زمینه همکاری داشته باشند.

احمدی‌مقدم ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای تعمیق رفتارهای والای انسانی در جامعه و کاهش جرائم برشمرد و بیان کرد: پلیس با هنجارشکنان در این ماه و افرادی که حدود اسلامی را رعایت نکنند برخورد قاطعی خواهد داشت.

انتهای پیام/2700/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار