امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90665
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
علی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت:تا زمانی که زائران در عتبات عالیات حضور داشته باشند، ...

علی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت:تا زمانی که زائران در عتبات عالیات حضور داشته باشند، پزشکان مرکز پزشکی حج و زیارت در درمانگاه‌های مرکز در عراق حضور خواهند داشت.

وی افزود: در صورتی که زائری وجود نداشته باشد، لزومی به حضور پزشک نخواهد بود؛ بنابراین ما نیز با خروج آخرین زائر نیروهای خود را از عتبات عالیات خارج خواهیم کرد.

به گفته وی درمانگاه‌های هلال احمر در عتبات عالیات تعطیل نمی‌شوند و در هرکدام از این درمانگاه‌ها حداقل یک نفر باقی خواهد ماند.

آنچنان که معاون عتبات و عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر می‌گوید، در صورت اعزام زائران به عتبات عالیات، پزشکان این مرکز زودتر اعزام شده و در درمانگاه‌ها مستقر خواهند شد.

پیش از این نیز سیدعلی مرعشی، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از برنامه خروج نیروهای این مرکز در صورت خروج زائران از عراق خبر داده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت خبر از خروج زائران ایرانی از عراق داده بود.

وی گفته بود: درحال حاضر ما هیچ زائری در عراق نداریم. کربلا و نجف از زائران ایرانی تخلیه شده است و همه زائران به سلامت به کشور بازگشتند.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در ماه رمضان به دلیل بازسازی هتل ها اعزام ها متوقف می‌شود و امیدواریم برای اعزام دوره بعد چه از طریق زمینی و چه هوایی مشکلی نداشته باشیم و با این بسیج عمومی در عراق ریشه تکفیریها و داعش کنده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار