امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90674
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، بخش‌های‌ اصلی، مقررات، شرایط عمومی، شرایط فنی آثار و گاه‌شمار اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه و انیمیشن پلیس سایبری در ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، بخش‌های‌ اصلی، مقررات، شرایط عمومی، شرایط فنی آثار و گاه‌شمار اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه و انیمیشن پلیس سایبری در سال جاری به شرح ذیل اعلام شده است: 
موضوع جشنواره :

نقش مردم در ارتقاء امنیت فضای سایبری 
اهداف جشنواره:

الف- اطلاع رسانی عمومی در خصوص فضای سایبری از طریق ارتقای سطح آگاهی، ایجاد زمینه کسب تجربه، ترویج اخلاق و ارزش‌های اسلامی، بسط و تعمیم اخلاق اسلامی و رعایت ارزش های فرهنگی در استفاده از اینترنت.

ب- پیشگیری از وقوع جرایم با اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی 
محورهای جشنواره:

خانواده محور امنیت اطلاعات ، نقش والدین بر سلامت کودکان در فضای مجازی ، نقش بازی های رایانه ای در وضعیت فکری و روانی کودکان ، اهمیت آموزش و استفاده کودکان از فناوری های نو با داشتن امنیت ، فرهنگ سازی استفاده از خدمات بانکی ( دستگاه ATM ، دستگاه پوز ، اینترنت بانک و .. ، کلاهبرداری اینترنتی مالی ( فیشینگ ، ایمیل نیجریه ای ، جعل هویت و .. ) ، حقوق افراد و حریم خصوصی در فضای مجازی ، فرصت ها و تهدیدات شبکه های اجتماعی ، نقش فضای مجازی در امنیت روانی جامعه ، رابطه امنیت اطلاعات و اعتماد در فضای مجازی ، نقش امنیت اطلاعات در کارآفرینی و کسب و کار الکترونیک در فضای سایبری، آسیب های فضای مجازی، اهمیت حفاظت از اطلاعات شخصی در فضای مجازی و ابزارهای الکترونیکی قابل حمل ( لپ تاپ و موبایل )، امنیت تلفن همراه، رابطه سلامت و تلفن همراه ، نقش نرم افزارهای رایگان در سرقت اطلاعات، استراق سمع و راه های پیشگیری از آن.

شرایط فنی ، فرمت های قابل پذیرش و زمان تولید آثار:

تمام آثار ارسالی بایستی در قالب DVD و با فرمت avi در مدت زمان 2 الی 10 دقیقه تولید و به آدرس دبیر خانه جشنواره ارسال شوند. 

به فیلم هایی که به بخش مسابقه راه یابند گواهی شرکت تعلق خواهد گرفت و فیلم و انیمیشن های برگزیده در سایت پلیس فتا و سیما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 
گاه‌شمار جشنواره:

آخرین مهلت ارسال آثار از 20 تیر تا 30 مرداد 1393 می باشد و زمان داوری شهریور ماه و اعلام برندگان در هفته ناجا "7 تا 13 مهرماه "خواهد بود.
جوایز مسابقه:
- سه نفر اول: اهداء جوایز به ارزش 30 میلیون ریال

- سه نفر دوم: اهداء جوایز به ارزش 20 میلیون ریال

- سه نفر سوم: اهداء جوایز به ارزش 10 میلیون ریال 
مدارک مورد نیاز:
- تصویر کارت ملی
- یک قطعه عکس 4*3
نشانی ارسال آثار:
- تهران . صندوق پستی : 33183-19177

داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.cyberpolice.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار