امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90677
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهریار ناصر اصلانی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی خود که در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهریار ناصر اصلانی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی خود که در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران برگزار شد، با اشاره به توفیقات نیروی انتظامی غرب استان تهران در زمینه مبارزه با مواد مخدر در این منطقه اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال جاری کشفیات مواد مخدر نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است.

وی افزود : در سه ماهه نخست سال جاری دستگاه‌های درگیر در زمینه مواد مخدر شامل پلیس، اداره اطلاعات و سپاه پاسداران مجموعا سه تن 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کرده‌اند.

اصلانی ادامه داد: از قاچاقچیان مواد مخدر 120 دستگاه خودرو نیز کشف شده است که مطابق قوانین به آنها رسیدگی خواهد شد.

وی در ادامه در تشریح برنامه‌های شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار نیز بیان داشت: در روز سوم هفته مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه استانی پیشگیری از اعتیاد در محل پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران برگزار می‌شود که بازدید از آن برای عموم مردم آزاد است.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: همایش پیاده‌روی نیز به جهت ارتقای سطح ورزشی جامعه و بیان مخاطرات استفاده از مواد مخدر به خانواده‌ها به ویژه جوانان با همکاری ادارات تربیت بدنی و شهرداری‌های تابعه غرب استان تهران برگزار می‌شود.

اصلانی بر مبارزه علمی با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: در راستای ارتقای مبارزه علمی با مواد مخدر همایشی با حضور اساتید دانشگاه‌های غرب استان تهران به جهت بیان مخاطرات استفاده از مواد مخدر و جلوگیری از افزایش مصرف آن در بین جوانان در هشتم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به لزوم تجلیل از خانواده‌های شهدا اظهار کرد: در هفته مبارزه با مواد مخدر از 10 خانواده شهید شهریاری که در راه مبارزه با سوداگران مرگ جوانان و سربازان خود را فدا کرده‌اند تجلیل به عمل می‌آید.

این مسئول افزود: در این هفته جشنی برای نجات یافتگان از چنگال اعتیاد در کمپ‌های غرب استان تهران برگزار می‌شود تا هرچه بیشتر آنها را به زندگی سالم تشویق کنیم.

* مناطق آلوده غرب استان تهران پاکسازی می‌شوند

فرمانده نیروی انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به به سایر برنامه‌های این نهاد در هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: از ابتدای ماه جاری تا 10 تیر تمامی مناطق شناسایی شده پلیس مبارزه با مواد مخدر در غرب استان تهران پاکسازی می‌شوند و معتادان کارتن خواب و یا توزیع کنندگان خرده مواد مخدر دستگیر خواهند شد.

اصلانی خاطرنشان کرد: به منظور اعزام این معتادان جمع‌آوری شده نیز هماهنگی‌های لازم با ادارات بهزیستی منطقه و سایر نهادها انجام شده است تا بتوانیم هرچه بیشتر موجبات رضایت خاطر شهروندان غرب استان تهران را فراهم کنیم.

انتهای پیام/2302/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار