امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90682
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پورموسوی در آیین بزرگداشت شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید (جهاد و اندیشه) که عصر امروز با حضور رؤسای مراکز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پورموسوی در آیین بزرگداشت شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید (جهاد و اندیشه) که عصر امروز با حضور رؤسای مراکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران و همچنین مرادی قائم‌مقام سازمان بسیج اساتید کشور در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد اظهار داشت: این مراسم به یاد مردی بزرگ و فراموش نشدنی به نام شهید مصطفی چمران برگزار شده است.

وی تصریح کرد: 31 خرداد سال 1361 روزی است که دکتر مصطفی چمران به فیض شهادت نایل آمد و این روز، روز بزرگی برای جمهوری اسلامی ایران محسوب میشود چرا که سالروز شهادت مرد بزرگی از علم و دانش است.

پورموسوی خاطرنشان کرد: شهید چمران مرد بزرگ، دانشمند و مجاهدی بزرگ بود و این در حالی است که باید به این نکته اشاره شود که دانش بدون جهاد و جهاد بدون دانش کاری از پیش نمی‌برد و شهید چمران مرد بزرگی بود که همه این ویژگی‌ها را داشت.

رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران ادامه داد: مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران که از شش ماهه گذشته تلاش کرده است اقدامات مؤثری را در حوزه‌های مختلف و آموزش‌های مورد نیاز کارکنان انجام دهد.

وی افزود: مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران 3 آموزش برای کارکنان شهرداری تهران، پیمانکاران مرتبط با شهرداری و همچنین شهروندان در نظر گرفته است و رسالت سنگینی بر دوش این مؤسسه قرار داده شده است و ان‌شاءالله در ماههای آینده شاهد تحولات عظیم در مؤسسه آموزش علمی کاربردی، شهرداری تهران و مراکز وابسته آن خواهیم بود.

پورموسوی افزود: همزمان با سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران اعلام می‌کنیم که این مؤسسه آمادگی هر نوع همکاری را با بسیج اساتید دارد.

رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران افزود: این مؤسسه با روحیه جهادی و مدیریت جهادی و توسعه مفاهیم و ادبیات مدیریت شهری آماده خدمتگزاری شایسته به شهروندان است.

به گزارش فارس، در ادامه این مراسم مرادی قائم‌مقام سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد شهید چمران اظهار داشت: در حال حاضر می‌توان با الگوبرداری از مسیر زندگی شهید چمران راههای رسیدن به موفقیت را طی کرد.

وی تصریح کرد: رمز عبور از چالش‌ها و موانع توجه به الگوهایی که یکی از الگوهای مهم در کشور ما مسیر زندگی شهید چمران است.

وی با بیان اینکه شهید چمران شخصیتی بسیار مهم بود گفت: شهید چمران دارای سه ویژگی مهم از جمله ترکیب علم، ایمان و مجاهدت بود.

مرادی خاطرنشان کرد: علم، فرهنگ و جامعه‌پذیری سیاسی سه ویژگی برای اساتید محسوب می‌شود و اساتید انتقال دهنده فرهنگ این جامعه به نسل‌های بعدی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها