امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90692
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، روزنامه «هاآرتص» در مطلبی نوشت پزشکان، روزنامه‌نگاران، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، روزنامه «هاآرتص» در مطلبی نوشت پزشکان، روزنامه‌نگاران، ادبا و سخنرانان رژیم صهیونیستی در نامه‌ای به «شیمون پرز» رئیس سابق «اسرائیل»، و «روبی ریولین» رئیس جدید کنست (پارلمان) خواهان ممنوعیت تصویب قانون تغذیه اجباری بازداشتی‌های موقت شدند؛ قانونی که قرار است پس طی مراحلی که گذرانده فردا دوشنبه در کنست تصویب شود.

در این نامه آمده است: ما روسای تمام احزاب اسرائیلی از جمله «یعیر لاپید»، «زیپی لیونی» و «یائیل گرمن» وزیر بهداشت می‌خواهیم مانع از تصویب این قانون خطرناک شوند پس از گذشت نیم قرن از اشغال و شهرک سازی، وارد کردن کل اسرائیل دراین ماجرا به بهانه حماس مانند یک جنایت جنگی و اقدامی علیه موجودیت اسرائیل است به همین دلیل باید هر چه زودتر جلوی این قانون که مخالف با اخلاق پزشکی انسانی است گرفته شود.

کنست اسرائیل هفته گذشته طرح پیش‌نویس قانون تغذیه اجباری بازداشتی‌های موقت را تصویب کرد. «فادی عبدالهادی» کارشناس امور رژیم صهیونیستی گفت اگر فردا قانون مذکور تصویب شود تنش، جامعه فلسطینی را فرا خواهد گرفت مردمی که با اوضاع فعلی فقط منتظر یک جرقه هستند.

اعتصاب غذای دهها بازداشتی فلسطینی که در اعتراض به حبش بدون محاکمه دست به این کار زده‌اند دو ماه است که فقط با «نمک و آب» زندگی می‌کنند.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها