امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90697
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری این، «امیه ناجی جباره»، مشاور استاندار صلاح الدین در جریان مقابله و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری این، «امیه ناجی جباره»، مشاور استاندار صلاح الدین در جریان مقابله و رویارویی در برابر عناصر تروریستی داعش که تلاش داشتند، منطقه «العلم» در شرق شهر تکریت را تصرف کنند، به شهادت رسید. 

یک منبع آگاه امنیتی عراقی ضمن اعلام این خبر توضیح داد که جباره مشاور استاندار صلاح الدین در امور زنان بود که در کنار اهالی منطقه «العلم» به مقاومت در برابر عناصر گروه تروریستی داعش پرداخت و در این راه نیز به شهادت رسید.

این منبع امنیتی عراقی با بیان این اینکه جباره خود از اهالی منطقه العلم بود، گفت: عناصر داعش درحالی که وی تلاش داشت، با آرپی جی گروهی از آنها را هدف قرار دهد، در نزدیکی منزلش هدف گرفته و به شهادت رساندند.

منبع مذکور افزود: درگیری‌ها در این منطقه میان اهالی و تروریست‌های داعش همچنان ادامه دارد.

«امیه ناجی جباره»، مشاور استاندار صلاح الدین دختر شیخ ناجی جباره شیخ عشیره الجبور در منطقه العلم به شمار می‌آید که گروه‌های تروریستی وابسته به القاعده وی را در سال 2006 میلادی و هنگام بازگشتش از حج ترور کردند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها