امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90700
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه‌ای با یک شبکه آمریکایی ضمن بر حذر داشتن آمریکا از همکاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه‌ای با یک شبکه آمریکایی ضمن بر حذر داشتن آمریکا از همکاری با ایران در موضوع عراق خواستار تضعیف همزمان ایران و گروه موسوم به «دولت اسلامی عراق و شامات» (داعش) شد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه‌ای با شبکه خبری «ان‌بی‌سی» گفت: «وقتی دشمنانتان با هم پیکار می‌کنند، هیچکدام از آنها را تقویت نکنید.»

این مقام صهیونیست که رژیم تحت امرش تنها دارند سلاح‌های هسته‌ای در خاورمیانه است بار دیگر ضمن تکرار ادعاها درباره برنامه هسته‌ای ایران، گفت: «امیدوارم آنها به یک توافق بد نرسند. ممکن است ایران به توانایی سلاح اتمی دست پیدا کند ـ این ممکن است هر چیز دیگری در مقایسه با آن را کمرنگ جلوه دهد.»

وی مدعی شد دیپلمات‌ها گفته‌اند توافق جامع با ایران می‌تواند تمامی تحریم‌ها علیه ایران را از بین ببرد اما به دولت این کشور اجازه دهد تا بخش زیادی از توانمندی‌های هسته‌ایش را نگه دارد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادامه داد: «امیدوارم این اتفاق (توافق جامع هسته‌ای) رخ ندهد. این، تاریخ را عوض خواهد کرد و یک اشتباه تاریخی خواهد بود.»

نتانیاهو همچنین گفت که آمریکا باید تلاش کند ایران و داعش را به طور همزمان تضعیف کند.

نتانیاهو در ادامه مدعی شد، اسرائیل که به خاطر شهرک‌سازی‌های غیرقانونی مورد انتقاد شدید جامعه بین‌المللی قرار گرفته  «چراغ تمدن» در خاورمیانه است؛ وی در توضیح این مدعا گفت: «به لیبی، سوریه و عراق ببینید تا تفاوت را ببینید.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادامه داد: «البته با یک اتوبوس ضد گلوله به این مکان‌ها بروید و نگویید که مسیحی هستید.»

انتهای پیام/م.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها