امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90714
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری فراس به نقل از بیزینس اینسایدر، «دیگ چنی» معاون اسبق رئیس جمهور آمریکا با حمله به سناتور «رند پاول» به خاطر انتقاد از حمایت‌ ...

به گزارش خبرگزاری فراس به نقل از بیزینس اینسایدر، «دیگ چنی» معاون اسبق رئیس جمهور آمریکا با حمله به سناتور «رند پاول» به خاطر انتقاد از حمایت‌ تسلیحاتی آمریکا از «داعش» در سوریه، وی را فردی انزواگرا و فاقد فهم کافی از ضرورت مداخله آمریکا در خاورمیانه دانست.

چنی با ذکر این مطلب که سیاست عدم مداخله در دیگر نقاط جهان، حداقل بعد از حوادث 11 سپتامبر پاسخگو نیست گفت:‌ اگر به روند تاریخ در 12 سال گذشته بنگرید متوجه خواهید شد که ما در معرض تهدید رو به گسترشی هستیم؛ با تمام احترامی که برای آقای «پاول» قائلم باید بگویم که ایشان یک انسان انزواگرا هستند و اعتقادی به لزوم دخالت آمریکا در دیگر نقاط جهان ندارند.

وی افزود: من طی 12 سال گذشته همیشه از وقوع یک 11 سپتامبر دیگر نگران بوده‌ام؛ نگران از تکرار این حادثه با سلاح‌هایی مرگ‌بارتر.

سناتور رند پاول امروز در مصاحبه‌ای، ضمن انتقاد از سیاست‌های خاورمیانه‌ای آمریکا و دخالت این کشور در مسائل داخلی سوریه، اوضاع فعلی عراق را نتیجه «ائتلاف آمریکا و داعش» در سوریه دانسته بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار