امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90720
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در پیام آیت‌الله علیرضا اعرافی آمده است: امروز دوباره تاریخ جایگاه عظیم و نقش تعیین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در پیام آیت‌الله علیرضا اعرافی آمده است: امروز دوباره تاریخ جایگاه عظیم و نقش تعیین کننده مرجعیت دینی را در ایجاد اتحاد و وحدت امت اسلام برای دفاع از مظلومان و بی‌گناهان و حفظ سرزمین‌های اسلامی از خشونت و اشغالگری را به چشم دید. مواضع حکیمانه و عالمانه مراجع دینی در عراق به ویژه مواضع آیت‌الله العظمی سیستانی آغاز حرکتی بزرگ در تقویت وحدت ارضی و ملی امت اسلام در دفاع از نوامیس مسلمین به دور از طائفه‌گری شد و تاریخ «ثوره العشرین» در سرزمین رافدین را در تقابل با اشغالگران و استعمارگران انگلیسی تکرار کرد و تحول عظیمی را در سطح ملی و فراملی در جهان اسلام موجب شد.

در ادامه این پیام تصریح شده است: بی گمان مقابله و مبارزه با جریان تکفیری که خطری عظیم در درون امت و علیه امت اسلام است، نیازمند هوشیاری همه علمای جهان اسلام و پیروان همه مذاهب اسلامی است. این جریان خطرناک می‌تواند زمینه بازگشت استعمارگران و نسل کشی مسلمانان و غارت اموال و نفوس آنان را به دنبال داشته باشد.

در پایان این پیام تاکید شده است: جامعةالمصطفی العالمیة به نوبه خود، از حرکت علما به ویژه حرکت مراجع عظام در ارض رافدین به ویژه آیت‌الله العظمی سیستانی تقدیر و تشکر و حمایت می‌کند.

امید است با بسیج میلیونی مسلمانان از همه طوائف و مذاهب، مبارزه با تروریسم کور مدعیان مسلمانی، کشتار جمعی و مسلمان کشی متوقف شده و ریشه‌های این جریان تکفیری خشکانیده و امنیت و سلامت و آبادانی به سرزمین‌های اسلامی بازگردد و دست اجانب از سر ایشان کوتاه شود.
انتهای پیام/2258/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها