امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90726
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن روابط اسلامی آمریکایی از مقامات تلویزیون آمریکا خواست نسبت به پخش سریال «حاکم ستمگر» از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن روابط اسلامی آمریکایی از مقامات تلویزیون آمریکا خواست نسبت به پخش سریال «حاکم ستمگر» از این تلویزیون تجدید نظر کنند.

این سریال که قرار است از 24 ژوئن پخش شود، داستان شخصی عرب آمریکایی به نام «آدام رینر» است پس از 20 سال زندگی در آمریکا به سرزمین مادری‌اش بازمی‌گردد در حالی که پدرش در یکی از کشورهای خاومیانه حاکمی دیکتاتور است.

قسمت‌هایی از این سریال شب چهارشنبه اکران خصوصی شده است.

«ابراهیم هوپر»، مدیر ارتباطات ملی انجمن روابط اسلامی آمریکایی که در این مراسم نمایش حضور داشته است، گفت: در سریال «حاکم ستمگر»، حتی مسلمانان عرب خوب هم بد معرفی می‌شوند...متاسفانه، «حاکم ستمگر» از سوی مخاطب به عنوان معرف تمام فرهنگ اسلامی تعبیر می‌شود.

بنا بر این گزارش، انجمن ارتباطات اسلامی آمریکایی، سابقه طولانی در اعتراض به پروژه های هالیوودی دارد، به گفته این انجمن، در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آمریکا تصویری ناعادلانه از اعراب و اسلام ارائه می‌شود که از جمله آنها می‌توان به فیلم سینمایی «محاصره» با بازی «دنزل واشنگتن» در سال 1998 میلادی از آن جمله است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها