امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90727
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،شب گذشته در مراسم اختتامیه این جشنواره «ماهی وگربه» از سوی هیأت داوران برای ساخت اثری جسورانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،شب گذشته در مراسم اختتامیه این جشنواره «ماهی وگربه» از سوی هیأت داوران برای ساخت اثری جسورانه و نوآورانه مورد تقدیر قرار گرفت و نشان ویژه جشنواره را دریافت کرد وسپس جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران به این اثر تعلق گرفت. «ماهی وگربه» در بخش مسابقه فیلم‌های بلند سینمایی این جشنواره با هفت فیلم دیگر رقابت می‌کرد.

شهرام مکری که برای شرکت در این جشنواره به اسلوونی سفر کرده است هنگام دریافت جایزه با اشاره به بازی فوتبال تیم ایران مقابل آرژانتین گفت:« شجاعت واقعی را امشب فوتبالیست‌های ایرانی داشتند.» او جایزه خود رابه تیم فوتبال ایران تقدیم کرد.

بی. اف. اف. که نام اختصاری جشنواره بین المللی فیلم بِلد است از تاریخ بیست و هفت تا سی ویک خرداد در شهر زیبا وتوریستی بِلد در کشور اسلوونی برگزار می‌شود. امسال دربخش رقابتی این جشنواره فیلم‌هایی از کشورهای فرانسه، هلند، أمریکا، استرالیا وهندوستان حضورداشتند.جایزه بهترین فیلم جشنواره را فیلم «دره تاریک» از کشور استرالیا گرفت وجایزه بهترین بازیگر زن به  «ویوی أنالؤ» از کشور امریکا وبهترین بازیگر مرد به «بونوییت پلوورده» از کشور فرانسه تعلق گرفت. فیلم «آخرین تماس» از اقیانوسیه جایزه بهترین فیلم مستند را دریافت کرد.

بیست و سه فیلم در بخش‌های مختلف این جشنواره به نمایش درآمد و جایزه تماشاگران جشنواره از میان تمامی این فیلم‌ها به «ماهی و گربه» محصول ایران‌نوین فیلم اهدا شد.

پخش کننده بین المللی این فیلم محمد اطبایی است. جشنواره ادینبورو انگلستان میزبان بعدی «ماهی و گربه» خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار