امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90729
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام فراخوان این دوره از جشنواره و ارسال آثار در بخش‌های مختلف، علی معلم، محمد حیدری و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام فراخوان این دوره از جشنواره و ارسال آثار در بخش‌های مختلف، علی معلم، محمد حیدری و مهدی‌کرم‌پور به عنوان اعضای هیات انتخاب آثار رسیده در بخش بین‌الملل دومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدئویی تهران به انتخاب آثار خواهند پرداخت.

هدف از برپایی بخش بین‌الملل جشنواره، نمایش منتخبی از آثار ویدئویی جهانی است که علاوه بر تعامل فرهنگی، امکان ارزیابی بهتر فیلم‌های ویدئویی ایران را در مقایسه با دیگر کشورها فراهم می‌آورد.

سازمان جشنواره با در نظر گرفتن این شرایط اقدام به پذیرش آثار می‌کند: زمان آثار ارائه شده بیش از 75 دقیقه باشد. بیش از دو سال از تولید فیلم‌ها نگذشته باشد. فیلم‌هایی که در دوره قبل تقاضای حضور داشتند، نمی‌توانند در این دوره شرکت کنند. آثار متقاضی شرکت (برای بازبینی هیأت انتخاب) باید در قالب DVDارائه شوند.

براساس این خبر، در این بخش از جشنواره فیلم ویدئویی تهران، یاس زرین بهترین فیلم (به تهیه‌کننده)، یاس زرین بهترین کارگردانی، یاس زرین بهترین فیلمنامه، یاس زرین بهترین دستاورد فنی هنری، یاس زرین جایزه ویژه هیئت داوران، یاس زرین بهترین فیلم با موضوع بیداری اسلامی به برگزیدگان اهدا می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها