امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9073
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۰
تعداد بازدید: 99
محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای نگهبان را یک ...

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای نگهبان را یک نهاد قانونی و انقلابی دانست که نماد جمهوریت نظام است.

وی با بیان اینکه مخالفین نظر شورای نگهبان بر طبق نظر امام خمینی(ره) مفسد فی‌الارض است، تصریح کرد: در این مرحله از انجام فرآیند انتخابات افراد به هر دلیلی که رد صلاحیت می‌شوند باید به قانون احترام بگذارند.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه شورای نگهبان با توجه به مدارک و اسناد موجود صلاحیت افراد را بررسی می‌کند از لزوم تمکین به آرای شورای نگهبان سخن گفت و تاکید کرد که نامزدها بایستی به نظر شورای نگهبان احترام بگذارند.

جوکار در توصیه‌ای به هواداران نامزدهای انتخاباتی ضمن تاکید بر لزوم احترام به قانون از سوی آنها گفت: هواداران نامزدها باید با حفظ آرامش خود قانون را رعایت کنند و حکم قانون را بپذیرند و در صورتی که نامزد مورد علاقه آنها تایید صلاحیت نشد از بین نامزدهای تایید شده فرد مطلوب خود را برگزینند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار