امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90737
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «رویای نیمه شب» که مظفر سالاری آن را تالیف کرده و انتشارات ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «رویای نیمه شب» که مظفر سالاری آن را تالیف کرده و انتشارات کتابستان منتشر کرده است در فاصله یک ماه از رونمایی و عرضه در بازار کتاب به چاپ سوم رسید.

کتاب «رویای نیمه شب» که سرگذشت ابوراحج حمامی و تشرف وی به محضر نورانی امام عصر (عج) است با قلمی روان و در بستر یک روایت عاشقانه، جرعه جرعه معرفت در گلوی خواننده می‌ریزد و به معرفت می‌رساند.

این کتاب در چاپ سوم در تیراژ 1500 نسخه با قیمت 17500 تومان روانه بازار نشر خواهد شد.
در بخشی از این کتاب می خوانیم:

«پدر بزرگ از پشت قفسه ها بیرون آمد و به گوشواره ای زیبا و گران-بها که من طراحی کرده بودم و ساخته بودم اشاره کرد. خشوحال شدم که آن را برای ریحانه انتخاب کرده بود؛ هر چند بعید می دیدم که مادرش زیربار قیمت آن برود.گوشواره را بیرون آوردم و به پدربزرگ دادم.

- طراحی و ساخت این گوشواره، کار هاشم است. حرف ندارد!

مادر ریحانه گوشواره ها را گرفت و ورانداز کرد.

- قشنگند، ولی ما چیزی ارزان قیمت می خواهیم.

مادر ریحانه گوشواره ها را روی مخمل گذاشت. با نگاهش گوشواره های قبلی را جستجو کرد. پدربزرگ گوشواره های گران بها را توی جعبه کوچکی گذاشت. جعبه را به طرف مادر ریحانه سُراند.

- از قضا قیمت این گوشواره ها دو دینار است.

در دلم به پدربزرگ آفرین گفتم. از خدا می خواستم که ریحانه صاحب آن گوشواره ها شود. قیمت واقعی اش ده دینار بود. یک هفته روی آن زحمت کشیده بودم.»
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها