امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90753
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این فراخوان آمده است: به اطلاع کلیه اتحادیه ها، انجمن ها، آژانس های ادبی، ناشران، مولفان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این فراخوان آمده است: به اطلاع کلیه اتحادیه ها، انجمن ها، آژانس های ادبی، ناشران، مولفان و اهالی قلم علاقمند به حضور در شصت و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت می رساند؛ موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران با همکاری اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، در نظر دارد در این دوره از نمایشگاه، نسبت به اختصاص فضایی مناسب و مجزا به واجدین شرایط علاقمند در غرفه جمهوری اسلامی ایران تخصیص دهد.
 
همچنین نویسندگان و ناشرانی که دارای آثار فاخر و متناسب با عرضه در بازارهای جهانی می باشند اما آمادگی حضور مستقیم در این رویداد را ندارند، می‌توانند نمونه اثر و متن کامل ترجمه شده و یا چکیده آن را به زبانهای غیر فارسی به نشانی دبیرخانه نمایشگاه ارسال نمایند. آثار رسیده پس از بررسی در بخش عمومی به نمایش گذاشته می شود.
 
تلفن: 66415540 و پست الکترونیک: international@icfi.ir و آدرس خیابان انقلاب؛ بین فلسطین و صبای جنوبی؛ ساختمان 1080 موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران؛ طبقه چهارم؛ بخش نمایشگاه‌های خارجی برای این کار در نظر گرفته شده است.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها