امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90766
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۱۰
تعداد بازدید: 76
مهدی نقویان مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اشاره به پایان نگارش فیلمنامه سینمایی «انقلاب سه» گفت: این فیلمنامه سینمایی را ابراهیم ...

مهدی نقویان مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اشاره به پایان نگارش فیلمنامه سینمایی «انقلاب سه» گفت: این فیلمنامه سینمایی را ابراهیم امینی نوشته و با مذاکراتی که با برخی ارگانها انجام داده‌ایم در پی تأیید و حمایت این ارگان‌ها برای تولید آن هستیم و به محض اعلام آمادگی ارگانهای مربوط این پروژه را کلید می‌زنیم.

کارگردان مستند «گاو خشمگین» درباره علت نام «انقلاب سه» برای این فیلم سینمایی گفت: علت انتخاب این نام این است که «انقلاب سه» یک مرحله برای آموزش در پادگان اشرف است که در آن فرد فردیت خود را از دست می‌دهد و نهایتاً جذب سازمان مجاهدین خلق می‌شود.

نقویان تأکید کرد: این فیلمنامه با سبک و سیاقی کاملاً سینمایی نگارش شده است که به محض حمایت و پیدا شدن تهیه کننده آن را تولید خواهم کرد.

این مستندساز در خصوص داستان فیلم سینمایی «انقلاب سه» عنوان کرد: انقلاب 3 بر اساس یک ماجرای واقعی درباره ضارب شهید سید اسدالله لاجوردی است.

مهدی نقویان پیش از این مستندهایی از جمله «گاو خشمگین»، «انتخابات دهم»، «نگهبان آرا» و ... را در کارنامه فیلمسازی خود به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار