امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90774
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان اوقاف و امورخیریه در ماه مبارک رمضان از 9 قاری برجسته مصری ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان اوقاف و امورخیریه در ماه مبارک رمضان از 9 قاری برجسته مصری برای تلاوت قرآن در محافل قرآنی کشورمان دعوت کرده است تا از این طریق علاوه بر گسترش فعالیت‌های قرآنی، نقشه دشمنان اسلام برای تخریب روابط قرآنی ایران و مصر را خنثی کند.

به گفته ولی یاراحمدی رئیس امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه دعوت از قاریان برجسته مصری گامی در جهت توسعه روابط قرآنی و نشانگر وحدت مسلمانان است بر همین اساس هر سال قاریانی از کشور مصر به ایران دعوت می‌شوند که امسال نیز با توجه به فعالیت‌های گروه‌های تکفیری در جهت ایجاد گسستگی در بین مسلمانان از برخی قاریان برجسته مصری دعوت کردیم که حضور 9 نفر از این قاریان قطعی شده است.

وی با اشاره به اسامی قاریان مصری که در ماه مبارک رمضان در ایران تلاوت خواهند داشت، گفت: در 7 تا 24 ماه مبارک رمضان سال جاری «متولی عبدالعال»، «محمود شحات انور»، «احمد شحات احمد لاشین»، «عادل الباز»، «علی محمود الشمیس»، «محمد قل التالی»، «عبدالناصر حرک»، «محمد شرف‌الدین»و «محمد محمود المریجی» در محافل انس با قرآن به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها