امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90777
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۴
تعداد بازدید: 127
سید کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره برخی گمانه‌زنی‌ها ...

سید کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر تبدیل جبهه پیروان به حزب فراگیر، اظهار داشت: جبهه پیروان قرار نیست به حزب تبدیل شود، جبهه از افراد حقوقی و تشکل‌های عضو تشکیل شده است و احزاب ما مانند مؤتلفه، جامعه مهندسین و جامعه کارمندان حزب سراسری هستند.

سجادی ادامه داد: در زمان حیات مرحوم عسگراولادی قرار بود حزب فراگیر تشکیل شود که این موضوع به جایی نرسید و در حال حاضر جبهه پیروان آمادگی تبدیل شدن به حزب را ندارد.

سخنگوی جبهه پیروان با تاکید بر اینکه ما در این زمینه تقاضایی به وزارت کشور نداده‌ایم، گفت:‌ما جبهه هستیم و کارکرد فعالیت جبهه را هم داریم اما می‌توانیم در عین حال تشکیلاتی‌تر رفتار کنیم که البته این به معنای حزب شدن نیست.

وی در خصوص دیدار با جامعتین یادآور شد: دیدار با جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دستور کار ما قرار دارد و امیدوار هستیم که سلامتی کامل به زودی برای آیت‌الله مهدوی کنی حاصل شود.

سجادی درباره افطاری سیاسی جبهه پیروان نیز تصریح کرد: این افطاری انشاءالله در آستانه میلاد امام حسن (ع) برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها