امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9078
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۰
تعداد بازدید: 74
ابوالفضل چمندی، دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه ...

ابوالفضل چمندی، دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه تمامی کاندیداها باید قانون را فصل الخطاب بدانند تاکید کرد: فتنه 88 از آنجایی برای کشور دردسرساز و هزینه‌ساز شد که عده‌ای خلاف قانون اساسی کشور عمل نمودند و علنا اعلام کردند که مجاری قانونی و پایگاه‌های قانونی کشور را قبول ندارند.

وی افزود: اتحادیه جامعه اسلامی همه گروه‌ها و سلایق را به رعایت قانون دعوت می‌کند و کسانی را که مخالف آن عمل کنند ، مصداق کسانی می‌‌داند که در سال 88 در فکر فتنه و براندازی نظام بودند.

چمندی با تاکید بر اینکه نظر شورای نگهبان واجب الإطاعت است خاطرنشان کرد: اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با توجه به اینکه سه کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب کرده است، نظر شورای نگهبان را واجب الإطاعت می‌داند، ما از اعضای شورای نگهبان می‌خواهیم بدلیل حساسیت جایگاه ریاست جمهوری و گره‌خوردن آن با آینده امت اسلامی و انقلاب، با دقت صلاحیت‌های افراد را متناسب با جایگاه ریاست جمهوری برسی کنند و سرسوزنی از حق ملت ایران در این رابطه عقب‌نشینی نکنند.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: جامعه اسلامی دانشجویان و جنبش دانشجویی به نظر این شورا احترام می‌گذارد و از آن به عنوان بالاترین مرجع قانونی تایید صلاحیت‌ها حمایت خواهد کرد، چراکه ما معتقدیم شورای نگهبان یکی از پایگاه‌های مهمی است که در حکومت مردم‌سالاری دینی، مطالبات مردم و انقلاب را محقق می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها