امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90797
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جاسک، شیخ محمدعقیل شیهک زهی صبح امروز طی نشستی با حضور مسئولان فرهنگی این شهرستان با بیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جاسک، شیخ محمدعقیل شیهک زهی صبح امروز طی نشستی با حضور مسئولان فرهنگی این شهرستان با بیان تاسف از پدید آمدن گروهک تکفیری و تروریستی داعش در عراق و حمایت برخی از کشورهای اسلامی از جنایات وحشیانه این گروهک، اظهار داشت: داعش سعی می‌کند خود را از اهل‌سنت نشان بدهد در صورتی این چنین نیست.

وی با بیان اینکه اهل‌سنت حتی راضی به آسیب رساندن به یک مورچه نیست، افزود: چگونه داعش می‌تواند خود را مسلمان اهل‌ سنت بداند و دست به کشتار وحشیانه مسلمانان بزند؟

امام‌جمعه اهل‌سنت جاسک با بیان اینکه داعش ماحصل شوم اسرائیل و وهابیت است، گفت: دشمنان اسلام می‌خواهند بین اقوام و مذاهب اسلامی اختلاف ایجاد کنند تا اینکه بتوانند به اهداف خبیث خود برسند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در شرایط کنونی نقش علما و روحانیون بسیار حساس و تعیین کننده است، گفت: بزرگان دین باید هوشیارانه و با بصیرت مردم را برای مقابله با دشمنان متحد و به یکپارچکی دعوت کنند.

انتهای پیام/88001/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها