امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90801
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 169
حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ...

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت ثبت قانونی این جبهه در وزارت کشور، اظهار داشت: ما به خاطر اینکه فعالیت‌مان خلاف قانون نباشد، درخواست ثبت کردیم و در حال حاضر باید کمیسیون مربوطه در این زمینه ترتیب اثر دهد.

آقاتهرانی ادامه داد: درباره افرادی که اسامی آنها را به عنوان هیأت موسس داده‌ایم،‌ بعید است مشکلی وجود داشته باشد اما هنوز وزارت کشور به ما جواب رسمی نداده است.

دبیرکل جبهه پایداری در عین حال تأکید کرد: البته آقای بخشایش به عنوان عضو کمیسیون ماده 10 احزاب گفته است که مشکلی برای فعالیت‌مان وجود ندارد و آنها نیز باید تحقیقات خود را تکمیل کنند.

به گزارش فارس، پیش از این یک عضو کمیسیون ماده 10 احزاب گفته بود: فرآیند ثبت قانونی جبهه پایداری در حال انجام است و استمرار فعالیت این جبهه در حال حاضر مشکلی ندارد.

همچنین حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور نیز در این باره گفته بود: از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون 11 تشکل و حزب سیاسی برای دریافت مجوز نام‌نویسی کرده‌اند که تقاضای آنها در دست بررسی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها