امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9081
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۰
تعداد بازدید: 111
ابراهیم کارخانه‌‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احترام به ...

ابراهیم کارخانه‌‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احترام به قانون و رعایت آن را یک امر بدیهی توصیف کرد و افزود: مقام معظم رهبری به صراحت در مقاطع مختلف از تمکین همگان به قانون سخن گفتند و این نشان می‌دهد که همگان مطیع قانون باشند.

وی با بیان اینکه همه کسانی که نظام را قبول دارند، باید مطیع قانون باشند، تصریح کرد: توصیه بنده به نامزدها این است که اگر برای خدمت به نظام و رضای خدا به صحنه آمده‌اند، چه در صحنه باشند و چه نباشند، مهم انگیزه الهی آنها است.

کارخانه‌ای انجام تکلیف را از نکات مهم در صحنه انتخابات توصیف کرد و گفت: نامزدها و هوادارانشان باید در چارچوب قوانین فعالیت کنند، زیرا آنها به دنبال حضور در صحنه نظام هستند و بایستی مصالح نظام را رعایت کنند.

این نماینده مردم در خانه ملت، منافع ملی، امنیت ملی و وحدت را سه رکن اساسی در کشورمان برشمرد و گفت: افراد باید بدانند که این سه رکن اساسی بر منافع شخصی، جناحی و گروهی آنها مقدم است.

وی در پایان بر لزوم تمکین نامزدها و هوادارانشان به نظر شورای نگهبان تاکید کرد و خطاب به کاندیداهای انتخابات، گفت: کاندیداها باید مراقب باشند تا اقدامی انجام ندهند که بهانه به دست دشمن بیفتد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها