امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9082
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۰
تعداد بازدید: 101
مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جبهه ...

مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جبهه حق در طول تاریخ همیشه مظلوم بوده است، گفت: یکی از مظلومیت‌های جبهه حق این بوده که افراد باطل با پرچم حق در مقابل حق واقعی ایستاده‌اند؛ همه افرادی که مقابل حق ایستاده‌اند هیچ‌گاه خودشان را باطل معرفی نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه حق با اصولگرایی است، افزود: یکی از مظلومیت‌های اصولگرایی این است که افرادی چون مطهری که سابقه مشخصی دارد، هم خودش را  اصولگرا می‌خواند.

کوچک‌زاده در واکنش به تشکیل ستاد موسوم به اصولگرایان حامی هاشمی رفسنجانی، گفت: ستادی که آقای مطهری تشکیل داده بهتر است به اسم ستاد اصلاح‌طلبان حامی هاشمی باشد چرا که اصولگرایان از آقای هاشمی حمایت نمی‌کنند.

وی گفت: متاسفانه آقای علی مطهری به فرمایش پدر بزرگوارش هم توجه نمی‌کند، چرا که شهید مطهری فرمود ما مخالفتی با مباحثه با مارکسیست‌ها نداریم اما با اینکه مارکسیستها با استناد به آیات قرآن جوانان ما را فریب بدهند، مخالفیم.

کوچک‌زاده گفت: آقای مطهری می‌خواهد پرچمی بلند کند که زیر  آن همه افراد فاسد و مورد حمایتbbc, voa جمع شود و در نهایت اسم این پرچم را بگذارد، پرچم اصولگرایی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار