امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90825
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۱
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برزیل، کارلوس کی‌روش در خصوص آخرین شرایط ایران پس از شکست مقابل آرژانتین ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برزیل، کارلوس کی‌روش در خصوص آخرین شرایط ایران پس از شکست مقابل آرژانتین اظهار داشت: خوشبختانه بعد از 2 بازی سخت با توجه به آماده‌سازی مصدوم نداریم و تمام بازیکنان آماده هستند. مطمئنا بازیکنان از لحاظ روحی پس از باخت به آرژانتین کمی عصبی هستند و ریکاوری روحی آنها سخت‌تر شده است.

وی ادامه داد: از بعد روحی و روانی بسیار روی بچه‌ها کار کرده‌ایم، نتیجه را نمی‌توانیم عوض کنیم اما تلاش می‌کنیم عملکردمان را بهتر کنیم و بهتر نتیجه بگیریم. می‌خواهم بازیکنان و تیم من حس رضایت داشته باشند زیرا چیزی برای جشن گرفتن نداریم. بازیکنان باید دقیقا یک نگرش متفاوت داشته باشند و با شور و اشتیاق فراوان مقابل تیم بوسنی قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه توقعات بالا رفته، عنوان کرد: هیچگاه به دنبال بالا بردن توقعات نیستیم، بازی به بازی برای بهتر شدن وارد میدان می‌شویم و مطمئنا برای بازی آینده هم همین روند را خواهیم داشت. یک خبر بد و یک خبر خوب برای بازیکنان داشتم، گفتم اگر فکر می‌کنید بازی نیجریه و آرژانتین سخت بوده، بازی با بوسنی سخت‌تر خواهد بود، این خبر بدم بود زیرا تیم خوبی دارند اگر مقابل بوسنی بازی را با برد به پایان برسانیم، می‌توانیم به مرحله بعد برویم که خبر خوبی خواهد بود.

کی‌روش تصریح کرد: تیم‌هایی برای بازی سوم امید دارند، سوال اصلی اینجاست که چالش سختی را داریم که این مطلبی است که برای ما جالب است و به آن توجه می‌کنیم. همگی باید بدانیم که اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید با افتادگی کامل کار خود را دنبال کنیم و غرور نباید جلوی ما را بگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص تمدید قراردادش خاطرنشان کرد: شفاف بگویم باعث افتخار من است که از بالاترین مقام اجرایی و اکثر مردم در این مورد صحبت می‌کنند، آرزوی من از زمانی که صعود کرده‌ایم در ذهنم این بود که بتوانیم خوب رقابت کنیم و باعث افتخار ایران باشیم. یک بازی باقی مانده و تمام تمرکز ما بر این است که افتخار و غرور ایران را بالاتر ببریم. جزئیات بیشتر در این زمینه را مناسب نمی‌دانم.

کی‌روش افزود: واقعیت مطلب این است که بعد از اینکه به جام جهانی صعود کردیم همه جوره خواسته درونی خود را که باعث افتخار من است که در ایران باشم، ابراز کردم. حتی مذاکرات را هم با سایر کشورها قطع کردم اما فکر هم نمی‌کردم که اینگونه مرا بازی بدهند و باعث شرمندگی‌ام شوند. در حال حاضر تمرکز کامل خود را برای بازی با بوسنی دارم وقتی به ایران بازگردم مطمئن باشید جزئیات کامل را توضیح می‌دهم و فرد و افرادی که کار را به اینجا کشاندند را می‌گویم، در حال حاضر باید با تعهد تمرکز خود را حفظ کنیم و همدلی خود را ادامه دهیم. تا زمانی که به ایران بیایم به دنبال این باشیم که ذهن‌های خود را مثبت نگه داریم و از اینجا بودن لذت ببریم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود احتمال تبانی آرژانتین و نیجریه وجود دارد، گفت: من یک ذهن متوهم و شکاک ندارم. اما یک مطلب را بگویم که وقتی داور صربستانی را با چمدانش نفرستند باید متوجه شویم که مشکلی وجود دارد. داور باید توضیح دهد چرا پنالتی‌ای را که با چشمانش دید، نگرفت. صفحه شخصی او را نگاه کردم که پاسخ‌هایی داده بود که خود مسئولان باید پیگیر این موضوع باشند. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ادامه داد: من فقط یک مربی هستم و اگر بیشتر از این صحبت کنم مرا محکوم می‌کنند فقط یک سوال دارم، چگونه داور پنالتی را دید و نگرفت. باید به هواداران پاسخ دهد چرا دید و نگرفت. او در صحنه حضور داشت، سه متری این اتفاق بود، با کمال احترام فقط می‌خواهم بپرسم چرا این اتفاق افتاد؟ واقعا درک این موضوع دشوار است. باز هم می‌گویم باید زندگی را ادامه دهیم و امیدوارم سالوادور خوش بگذرد.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار