امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90830
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
احمد امیرآبادی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس اشاره کرد و گفت: با توجه به فرارسیدن ...

احمد امیرآبادی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس اشاره کرد و گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و کمبود شدید آب در شهر کهک و روستاهای استان قم که در برخی روزها قطعی آن به چندین ساعت می‌رسد در جلسه علنی روز گذشته مجلس در خصوص رسیدگی نامطلوب به مشکلات کمبود آب در استان قم به وزیر نیرو تذکر دادم.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات عمده دیگری که سال‌ها شهر قم را به خود درگیر کرده رفع نابسامانی و مشکلات منطقه پردیسان است که موجب نارضایتی ساکنین آن شده است و در جلسه روز گذشته به وزیر راه و شهرسازی تذکر دادم که هرچه سریعتر به مشکلات مسکن مهر پردیسان رسیدگی کند و همچنین به موضوع جمع‌آوری راه‌آهن از سطح شهر قم خاتمه دهد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عدم توجه مسئولان به وضعیت تأمین منابع مالی برای پرداخت هزینه‌های آب و برق مصرفی حسینیه‌ها را تذکر دیگر خود در صحن علنی مجلس ذکر کرد و افزود: متاسفانه در این موضوع بر اساس قانون بودجه سال 93 عمل نمی‌شود و این موضوع مشکلات زیادی را برای متولیان مساجد و حسینیه‌ها ایجاد کرده است.

امیرآبادی فراهانی ادامه داد: در جلسه روز گذشته همچنین به وزیر تعاون، رفاه، کار و امور اجتماعی برای حل مشکل بیمه عشایر و روستاییان تذکر دادم و از وزارت امور خارجه نیز خواستم که به وضعیت امور زندانیان خارج از کشور رسیدگی کند.

وی در پایان از عدم همکاری بانک مرکزی با هیئت تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد و خاطرنشان کرد: بانک مرکزی با هیئت تحقیق و تفحص از صنعت و معدن مجلس همکاری لازم را ندارد و اطلاعات ارزی مورد نیاز هیئت را در اختیار قرار نمی‌دهد، بنابراین از رئیس بانک مرکزی می‌خواهیم تا به این موضوع رسیدگی کند و شرایطی را فراهم آورد که اطلاعات مالی و ارزی لازم در اختیار هیئت تحقیق و تفحص قرار گیرد.
انتهای پیام/78009/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار