امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90834
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
امیرمحمد بهشت‌آیین دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ...

امیرمحمد بهشت‌آیین دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به سخنان اخیر اصلاح‌طلبان در خصوص حمایت از روحانی در انتخابات سال 92 گفت: در حال حاضر که در سالگرد انتخابات سال 88 هستیم، بازخوانی حوادث آن دوران و نقش اصلاح‌طلبان در ضربه زدن به نظام برای آنان گران تمام شده است.

وی افزود: اصلاح‌طلبان می‌خواهند با سرپوش گذاشتن بر آن حوادث خود را به مردم متصل کنند در حالی که بدنه اجتماعی ندارند. اظهارات اخیر آنان درباره حمایت از روحانی در انتخابات 92 نیز در همین راستا قرار دارد.

این فعال دانشجویی در ادامه خاطر نشان کرد: اصلاح‌طلبان به دنبال کسب کرسی‌های مجلس هستند به همین خاطر ادعا می‌کنند از بدنه اجتماعی برخوردارند و دولت وام‌دار این جبهه است.

بهشت‌آیین با بیان اینکه مردم در 9 دی پاسخ این جبهه سیاسی را دادند، گفت: حضور مردم در آن دوران نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان جایگاهی در بین مردم ندارند.

وی با مغالطه خواندن اظهارات حجاریان درباره دولت گفت: دولت باید توجه داشته باشد که مردم در 9 دی پاسخ اینگونه افراد را دادند؛ اصلاح‌طلبانی که خود را صاحب نظام می‌دانستند و در فتنه 88 آن ضربه مهلک را به نظام وارد ساختند. دولت باید از این جبهه سیاسی فاصله بگیرد و بداند مردمی که در انتخابات به وی رأی دادند همان مردم 9 دی هستند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در پایان تصریح کرد: اصلاح‌طلبان با این اظهارات به دنبال باج‌گیری و امتیازگیری از دولت روحانی هستند که یکی از آنان انتخابات پیش رو در مجلس است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها