امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90841
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که از 18 حزب و گروه تشکیل شده است یکی از مراکز ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که از 18 حزب و گروه تشکیل شده است یکی از مراکز مهم تصمیم‌گیر در جناح اصلاح‌طلب به شمار می‌آید.

ریاست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که به صورت دوره‌ای بین احزاب عضو دست به دست می‌شود، در فصل بهار در اختیار مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی بود که جلال بختیاری دبیر کل این تشکل ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را بر عهده داشت.

شنیده‌ها حاکی از این بود که به دلیل مشغله دبیر کل، قلی‌زاده دیگر اعضای مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی ریاست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در ماه خرداد را بر عهده گرفت اما با پایان فصل و شروع فصل تابستان ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات باید به عضو دیگری واگذار شود.

قلی‌زاده در همین خصوص به فارس گفت: زمان ریاست دوره‌ای ما به پایان رسیده است بنابراین ما در جلسه یکشنبه شب هفته آینده رئیس دوره‌ای جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را مشخص می‌کنیم.

به گزارش فارس، ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات سه ماهه است و با پایان فصل به احزاب عضو واگذار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها