امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90843
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
روح‌الله نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

روح‌الله نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون اظهارات اصلاح‌طلبان در خصوص دولت روحانی، گفت: اصلاح‌طلبان با روی کار آمدن روحانی امید زیادی به وی بستند، در حالی که وی هیچ گاه اعلام نکرده که اصلاح‌طلب است.

وی افزود: اینکه دوم خردادی‌ها به روحانی امیدوارند ادامه پیدا نخواهد کرد و اصلاح‌طلبان سر بزنگاه به خاطر منافع حزبی و سیاسی خود هیچ ارزشی به توافقات خود قائل نمی شوند و راه خود را از روحانی جدا خواهند کرد.

این فعال دانشجویی در ادامه خاطرنشان کرد: جماعت تندروی قلیلی که در دوم خرداد 76 روی کار آمدند از جانب مردم طرد شدند و حال اینان با لباس جدید به دنبال کسب بدنه اجتماعی هستند.

«اصلاح‌طلبان می‌خواهند به غلط این تصور را ایجاد کنند که دارای حمایت مردمی هستند و هنوز در بین مردم جایگاه دارند».

نجابت با اشاره به متفاوت بودن راه روحانی با اصلاح‌طلبان گفت:‌ راه روحانی تا انتخابات سال 92 متفاوت از اصلاح‌طلبان بوده است و این سخن اصلاح طلبان که انتخاب روحانی را به خاطر حمایت بدنه اجتماعی خود می‌دانند گزافه است. در حقیقت اصلاح‌طلبان با سیاسی کاری می‌خواهند وانمود کنند که دارای پایگاه مردمی هستند.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در پایان خاطرنشان کرد: یقینا اصلاح‌طلبان به دنبال باج‌‌گیری و امتیازگیری از دولت هستند و می‌خواهند از طریق روحانی به اهداف خود برسند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها