امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90854
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار ...

عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی با رئیس‌ جمهور اظهار داشت: رئیس جمهور در این دیدار با اشاره به مسائل حوزه سیاست خارجی گفت که ما به نیاز به یک روابط بدون چالش با دنیای خارج داریم و تحریم نفتی و بانکی ما باید به پایان برسد.

وی افزود: رئیس ‌جمهور با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش در عراق، عنوان کرد که داعش تنها چند نفر سوار وانت هستند که قادر به تصرف کشوری نیستند و البته ما از پشت پرده اقدامات تروریستی گروهک داعش باخبریم.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور با اشاره به مشکل دریاچه ارومیه گفت که موضوع دریاچه ارومیه از اهمیت ویژه‌ای در دولت برخوردار است و حل معضل این دریاچه در اولویت کاری دولت قرار دارد.

فتاحی ادامه داد: همچنین در آغاز این جلسه نمایندگان استان با بیان شاخص‌های توسعه‌ای استان، خواستار توجه بیشتر دولت به آذربایجان غربی شدند.

وی تصریح کرد: از جمله مهمترین نکاتی که در این جلسه توسط نمایندگان استان مطرح شد مسئله دریاچه ارومیه و خطرات ناشی از خشک شدن آن بود که در ادامه نمایندگان به بیان مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود در ارتباط با مسائل مختلف پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار